Miley Malek

  Hej! Jestem początkującą pisarką i mówią na mnie Miley. Jakiś miesiąc temu Novae Res zgodziło się wydać moją książkę ''Zapomniana Miłość''. Na tej stronie chciałabym postować newsy na temat mojej książki oraz kariery.

 

O mnie:

 Mam 13, prawie 14 lat (Piszę od jakiś dwóch(lat)To moje życie!) Wracam ze szkoły i zamiast zająć się zadaniami biorę komputer i dokańczam pisanie powieści. Moja półka nie mieści już moich ukochanych książek! Moimi ulubionymi pisarzami/pisarkami są: Jennifer Echols, Cat Patrick, Beth Fantasky, Tammara Webber, Dee Shulman, Rick Riordan, J.K.Rowling oraz Becca Fitzpatrick. Moje ulubione książki to: ''Zapomniane'' od Cat Patrick, ''Uratuj mnie'' od Jennifer Echols oraz cała seria Percyego Jacksona i Harrego Pottera od Ricka Riordana i Rowling.

Co tydzień kupuję nowe książki. To taka tradycja, a wręcz uzależnienie :-)

   Nie lubię szkoły ( jak większość nastolatek) i mam siostrę, która ma 23 lata( nie zawsze jest z nią wspaniale). Lubię słuchać muzyki (różnej, ale zdecydowanie przeważa Pop), rysować i spać. Nie mam żadnego zwierzątka, ale zawsze marzyłam o jakimś małym piesku albo kotku. Kocham jeść lody ciasteczkowe lub czekoladowe! Boję się wszystkich owadów, a najbardziej pająków!

 

Ciekawostki:

 - Moja pierwsza książka była pod tytułem: ''Kraina Półżywych'' i była to fantasy.

 - Na pomysł ''Zapomnianej Miłośći'' wpadłam przypadkiem kiedy zdałam sobie sprawę, że amnezja to całkiem fajny temat.

- Dziennie umiem przeczytać dwie, a czasami nawet  trzy książki.

- Moimi ulubionymi piosenkarkami są: Sylwia Grzeszczak, Selena Gomez oraz Taylor Swift, zawsze mi towarzyszą podczas pisania.

- Najbardziej lubię pisać romantyczne książki. A szczerze mówiąc: po prostu nie umiem nie pisać o miłości! :-)

Do napisania. Milena/Miley.